Katalóg Rodinné domy trochu inak ’24

Objednať
 • icon

  Nízkoenergetické projekty domov

 • icon

  Kreatívne dispozičné riešenia

 • icon

  Svieže grafické spracovanie

 • icon

  Orientačné ceny realizácie

 • icon

  Prehľad našich partnerov

V publikácii Rodinné domy trochu INAK nájdete To! najlepšie z našej tvorby, profesionálne spacované do autentickej podoby. Na stránkach publikácie spoznáte čisté, jednoduché a praktické návrhy rodinných domov.

Spoznáte v tom nás. Príbeh, ako sa dvaja kamaráti vybrali svojou cestou do sveta architektúry. Mali sme krásny a jediný sen. Zmeniť pohľad ľudí na architektúru rodinných domov. Nebolo to ľahké, zvládli sme to a tešíme sa z vydarených realizácií. Inšpirujete nás!

Myslíme si, že je veľmi dôležité, ako žijeme a v čom bývame. Cítime to v duchu hesla “Byť architektom vlastného života”, ktoré vnímame cez našu prácu. Dokonale však “sedí” na život a svet okolo nás.

Všetkým vám, ktorí túžite po projektoch so zmyslom pre detail a iný pohľad na architektúru, ponúkame katalóg APEX domov trochu INAK. Každý rok do jeho aktuálneho vydania dávame nové návrhy, tvorivé intonacie, nápady a nenahraditeľné skúsenosti.

Veľmi si želáme, aby vás každou stranou katalógu Rodinné domy trochu inak 2024, a zároveň každým krokom života, sprevádzali tie najlepšie emócie a krása. Objavujte samých seba vo všetkom, čo milujete.

My sme sa už objavili! Vďaka Vám.
Dostavania!

Juri Čerňak a Miro Žilinský

Katalóg Rodinné domy trochu INAK stojí 19,90 EUR. Cena obsahuje DPH, poštovné aj balné.
Typové projekty domov sa dajú upraviť na mieru. Kontaktujte nás a dohodnite si konzultáciu.
Fakturačné údaje sú rovnaké ako kontaktné
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely objednávky publikácie *
Položky označené * sú povinné.
Loading...
Prezrite si naše Projekty rodinných domov